قرآن کریم:
وَتَعاوَنوا عَلَى البِرِّ وَالتَّقوىٰ : در راه نیکی و پرهیزگاری با هم تعاون کنید

موقعیت شما : صفحه اصلی » اطلاعیه ها » شورا
  • شناسه : 281
  • 04 ژوئن 2021 - 22:56
  • 60 بازدید
  • ارسال توسط :
پیام تسلیت به مناسبت ارتحال حضرت امام خمینی(ره)،قیام ۱۵ خرداد و شهادت امام جعفر صادق(ع)

پیام تسلیت به مناسبت ارتحال حضرت امام خمینی(ره)،قیام ۱۵ خرداد و شهادت امام جعفر صادق(ع)

پیام تسلیت عبدالله تشه شهردار واعضای شورای شهر سوزابه مناسبت ارتحال حضرت امام خمینی(ره)،قیام ۱۵ خرداد و شهادت امام جعفر صادق(ع)

 

متن پیام بدین شرح است

بسمه تعالی
چهاردهم خرداد سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) یادآور حماسه های جاودان ملت غیور ایران اسلامی در عشق به آن رهبر فرزانه است و پانزدهم خردادماه نیز از جنس همان حماسه هایی است که نقطه آغازی برای به بار نشستن خواست و اراده مردم ایران شد و از سوی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران کلید خورد. خون فرزندان ایران در ۱۵خرداد سرآغازی برای سرودن شعر استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و به ثمر نشستن انقلاب اسلامی ایران شد.
امام خمینی(ره) با سلوک علمـی و عملی خویش به ما قدرت نقد و جسارت در برابر ستم بخشید؛ هم اکنون بار دیگر یاد وخاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) که درآمیخته با عطر شهیدان قیام الهی ۱۵ خرداد است، در جای جای میهن عزیزمان طنین انداز شده است.
اینجانبان با عرض تسلیت فرارسیدن سالگرد جانگداز رحلت حضرت امام خمینی(ره) گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام ۱۵ خرداد و شهادت امام جعفرصادق(ع)،  بار دیگر با آرمان های بلند بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شهدای اسلام تجدید میثاق کرده و از درگاه خداوند متعال موفقیت و سلامتی همگان را خواستاریم.

🔷روابط‌عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سوزا

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*